Zadejte své klíčové slovo

Kuchyně

Kuchyně

    portfolio

Rozhodli jste se zrekonstruovat bytové jádro nebo koupelnu? Spolu s nimi je vhodné vyměnit i starou kuchyňskou linku za novou. Tato přeměna bývá, zejména v panelových domech, plynulým vyústěním stavebních prací. Díky prostorovému uspořádání místností a našemu sehranému týmu pracovníků se veškeré činnosti odbydou najednou, čímž se podstatně zkrátí nepohodlí členů domácnosti. Vy se budete těšit z nové kuchyňské linky a my se postaráme o koordinaci veškerých potřebných stavebních činností.

Nová kuchyňská linka od PANELREKA

Z naší nabídky moderních kuchyňských linek kvalitní české výroby vybereme a na míru sestavíme takovou, která přesně odpovídá vašim nárokům a technickým možnostem. Vypracujeme návrh kuchyňské sestavy, vytvoříme její 3D realistickou vizualizaci, provedeme potřebnou stavební přípravu a zajistíme realizaci tzv. „na klíč,“ vč. přípravy instalací vody a elektrospotřebičů.

Rekonstrukce kuchyně – když jen nová kuchyňská linka nestačí

Před montáží samotné kuchyňské linky je vhodné provést veškeré stavební práce v kuchyni, které by mohly novou kuchyňskou sestavu v budoucnu znehodnotit. Proto je třeba vše dobře promyslet, naplánovat a provést všechny práce ve správném sledu a návaznosti. Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější řešení.

Také vám představíme široké portfolio námi montovaných vestavěných skříní, dveří a podlah převážně českých značek, které splňují nejvyšší standardy kvality. Stačí si jen vybrat. A co více – následnou realizaci vždy provádíme bez časových prostojů u jednotlivých prací!

Přesvědčte se o našich kvalitách a domluvte si nezávaznou konzultaci.

REKONSTRUKCE OD PANELREKA

Kdo má za sebou nějakou rekonstrukci ví, jak je složité zkoordinovat pracovníky tak, aby byl výsledný efekt podle jeho představ. Při spolupráci se společností PANELREKO tyto potíže odpadají. Náš odborný a technický tým pod vedením technika a bytového architekta zrekonstruují váš byt či dům. Využijte naše schopnosti s koordinací stavebních a truhlářských prací a objednejte si rekonstrukci kuchyně, koupelny nebo celého bytu či domu.

KUCHYNĚ NA MÍRU VČETNĚ ZAPOJENÍ SPOTŘEBIČŮ

S myšlenkou dodávat k rekonstrukcím bytů také nové kuchyňské linky jsme jako první přišli již v roce 2001. Od té doby náš výrobní program v rámci zefektivnění výroby převzala společnost DELFI, která pro nás kuchyňské linky vyrábí. Vy se tak můžete těšit na pravou českou kvalitu, žádné levné komponenty, kování, nebo nekvalitní tenké lamino. Nabízíme nadstandardní možnosti řešení a pouze kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme.

Samozřejmostí je grafický návrh kuchyně zdarma a odevzdání nové kuchyně tzv. na klíč – tj. se zapojením dřezu a veškerých spotřebičů!

PROČ KUCHYŇSKOU LINKU OD PANELREKO?

  • instalace nové kuchyně navazuje na stavební práce
  • veškeré stavební činnosti dělají naši odborní pracovníci
  • vy komunikujete jen s jedním subjektem
  • vyberete si z široké nabídky námi montovaných skříní, podlah, dveří a dalšího vybavení
  • koordinace prací je na nás
  • my připravíme veškeré instalace
  • my dokončíme stavební přípravu tak, abychom mohli montovat novou kuchyňskou linku

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?

REFERENCE Z OBORU

Hledáme inovativní řešení vašich požadavků. Poznejte spolupráci s námi formou fotografií a videohovorů s některými našimi klienty a vyhněte se výroku „dnes už bych to udělal jinak“. Užívejte si dlouhá léta výhod našich atypických realizací na míru.

VÝHODY SPOLUPRÁCE

Ušetřete si starosti s koordinací stavebních prací s různými firmami a jejich řemeslníky, kteří si navzájem překáží a sdělují vám technické detaily, které nejsou určeny pro vás, ale pro jiné pracovníky. V PANELREKU veškeré práce provádíme sami, vy komunikujete pouze s technikem a my provádíme stavební práce včetně montáže nové kuchyňské linky a zapojení spotřebičů.

Navštivte nás v našem bytovém studiu a využijte služeb našeho bytového architekta.

NÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ

ZALOŽENO V ROCE 2001 – VÍCE NEŽ 2000 REALIZACÍ

BYTOVÉ STUDIO

NEVIDITELNÁ DVÍŘKA

REKONSTRUKCE V KLIDU – NÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ

Rekonstrukce kuchyně lze provést za běžného provozu domácnosti. V Praze a Českých Budějovicích však máme pro své klienty zajištěno také přechodné ubytování, které je možné po dobu probíhajících stavebních úprav využít.

STAŇTE SE I VY NAŠIMI ZÁKAZNÍKY –NAVŠTIVTE NÁS V NAŠEM STUDIU!

Zamýšlíte si zrekonstruovat kuchyň, koupelnu, bytové jádro nebo dostavit celý rodinný dům? Spolehněte se na silnou a stabilní společnost. Těšíme se na vaši návštěvu v Praze nebo Českých Budějovicích. Služby poskytujeme také pro celé Jižní Čechy a města Plzeň, Kladno, Ml. Boleslav, Liberec, Hradec Králové, Pardubice aj.

Více zkušeností zákazníků

JAK ZALOŽIT OBKLAD V KUCHYNI

Podívejte se na názorné video, ve kterém vám ukážeme, jak založit obklad v kuchyni nebo koupelně.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?