Zadejte své klíčové slovo

Vybavení bytu

Rekonstrukce bytu se „netočí“ jenom kolem koupelny. Proto pro vás máme nabídku dalšího vybavení bytu.

DVEŘE

Pokud se rozhodnete vyměnit dveře v bytě, budete mít u nás na výběr z dveří foliovaných, dýhovaných nebo z lamina. Také při volbě prosklení nebo dezénů je nabídka široká. Vybírat můžete i z mnoha typů dveřního kování.

Nabízíme také možnost vstupních bezpečnostních dveří včetně odborné montáže.

POSUVNÉ DVEŘE

Naši zákazníci rádi využívají dveře zasouvací do pouzdra, které umožňují hodnotné využití prostoru. Když není možnost v bytě zabudovat stavební pouzdro, dají se použít i dveře posuvné po zdi, které nevyžadují takové stavební úpravy.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Úložné prostory v panelákových bytech nebývají veliké, proto nabízíme možnost vestavěných skříní na míru. Skříně mají posuvné dveře a proto se hodí do jakéhokoliv prostoru.

PODLAHY

Podlahové krytiny nabízíme plovoucí podlahy laminátové, dřevěné podlahy nebo linorette. Do každé místnosti a provozu
je vhodná jiná podlaha. Přijdťe se k nám proto poradit.

REFERENCE Z OBORU

STAŇTE SE I VY NAŠIMI ZÁKAZNÍKY. NAVŠTIVTE NÁS V NAŠEM STUDIU!

Rekonstrukce je dlouhodobá investice a je proto velmi důležité se spolehnou na silnou a stabilní společnost. Stavební činností se zabýváme již od roku 2001. Přidejte se i vy mezi naše zákazníky. Podívejte se na zkušenosti s firmou PANELREKO.  Těšíme se na vaší návštěvu ať už v Praze nebo v Českých Budějovicích.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?