Zadejte své klíčové slovo

Rozpočet rekonstrukce bytu

1. VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY ZDARMA

Vaše představy a požadavky probereme na první schůzce v naší kanceláři. Připravíte-li nám podklady, rádi vám zdarma sestavíme předběžný finanční rozpočet. Pokud jeho vypracování na první schůzce nezvládneme, zašleme vám jej později, včetně zhotoveného návrhu dispozičního řešení.

2. PODKLADY PRO REKONSTRUKCI

Postačí nám jednoduchý plánek bytu, nakreslený od ruky a doplněný o rozměry jednotlivých místností. Náš kreslič si s ním již poradí. O plán s rozměrovými údaji můžete zkusit požádat stavební úřad či družstvo vlastníků. V případě zájmu za vás tyto podklady můžeme získat i my.

3. KONEČNÁ PODOBA NABÍDKY A TERMÍN REALIZACE REKONSTRUKCE BYTU

Pokud vás naše předběžná cenová nabídka zaujme, osobně navštívíme prostory bytu, provedeme jeho zaměření a zpracujeme projektovou dokumentaci. Výsledkem bude konečná cena rekonstrukce a návrh termínu realizace.

4. PODPIS SMLOUVY

Každá zakázka je ošetřena smlouvou o dílo, kde je uveden termín realizace, rozsah prací a podrobný rozpočet. Cena ve smlouvě je závazná a konečná.

5. FINANČNÍ ROZPOČET

Je přílohou každé námi uzavřené smlouvy a obsahuje tzv. výkaz výměr – odhadovaný soupis materiálů a prací, které budou na stavbě užity. Výkaz výměr slouží klientovi po dobu rekonstrukce jako kontrola. Pokud by byl náš odhad poddimenzován, náklady nad rámec výkazu výměr hradí naše společnost.

PANELREKO se již od svého založení v roce 2001 profiluje jako specialista na rekonstrukce bytů, nejen v panelové zástavbě.

Rekonstrukce bytu je nepoměrně náročnější a různorodější záležitost, než rekonstrukce samotné koupelny.

Cenu proto určíme individuálně na základě Vašich požadavků při konzultaci s jedním z našich techniků. Závisí velmi na rozsahu prováděných prací. Základem však bývá rekonstrukce koupelny (bytového jádra).

Zajímá Vás kolik stojí rekonstrukce koupelny? Využijte náš kalkulátor!

Uvádět zde cenu rekonstrukce celého bytu by mohlo být zavádějící. Pohybuje se od 200 tis. Kč až do částek okolo 1 mil. Každý má jiné nároky a každý byt je v jiném stavu a každý byt poskytuje jiné možnosti. Někdy si přímo říká o dispoziční změny, někdy jsou změny z důvodu zvoleného konstrukčního systému domu omezené. Proto je třeba, abyste se v případě zájmu domluvili na schůzce s naším technikem na tel. 602 168 459. Ten vám zdarma vypracuje rozpočet na rekonstrukci bytu přesně podle Vašich požadavků. V neposlední řadě Vám může ukázat, jak jsme právě Váš typ bytu v minulosti realizovali. V archivu máme přes 2000 realizací a nespočet nerealizovaných projektů.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?