Zadejte své klíčové slovo

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA PRAHA – TYP H

portfolio

Project info:

Client
Categories
Bytová jádra
Location
Surface Area:
Year Completed:
Value:

Mladá rodina se dvěma dětmi si pořídila starší byt v Praze 4, který jim vyhovoval polohou, velikostí i dopravní dostupností, ale ne svým uspořádáním místností, dřevotřískovými příčkami, malou průchozí koupelnou atd.

V první fázi se vybouralo umakartové jádro i všechny nenosné a nevyhovující dřevotřískové příčky a zrušily se všechny instalace. Tím v bytě zůstaly jen obvodové stěny, ze kterých se seškrábaly nánosy původních barev až na beton a instalační šachta. Ve druhé fázi se vyzdila nová dispozice bytu, při které se zabudovalo i pouzdro posuvných dveří do obýváku a hned po vyzdění přišly na řadu nové rozvody vody a kanalizace. Vzhledem k tomu, že se umístění kuchyně posunulo, muse-
la v koupelně vzniknout přizdívka pro její instalace. Ta byla ale využita jako praktický odkládací prostor po celé délce vany a zákazník už nemusel řešit další poličky a drátěné programy pro všechny propriety, které jsou ke koupání potřeba..

Po vodě a kanalizaci přišla na řadu elektřina. Původní a nevyhovující hliníkové rozvody byly vyměněny za nové měděné v dispozicích, které zákazník potřeboval, včetně kompletních rozvodů televizních a internetových přívodů v každém pokoji. Rozvodná skříň elektra zůstala v původní dispozici nad vchodovými dveřmi, panel pro rozvod TV a internetu byl prakticky umístěn do vestavěné skříně v šatně.

Po dokončení rozvodů jsme všechny stěny a stropy srovnali lepidly a vyštukovali, stropy v jádře a v předsíni se snížily sádrokartonovými podhledy, do kterých se umístila bodová světla s úspornými LED diodami. Podhled zde byl zvolen nejen pro umístění bodovek, ale také proto, že se nad ním
daly vést páteřní rozvody elektra.

Dále se obložila koupelna i WC, položily dlažby a osadily zařizovací předměty, po nich přišlo rovnání ostatních podlah nivelacemi a montáž plovoucích podlah, dveří a na kuchyně.

GALERIE

PRŮBĚH REKONSTRUKCE

 

PO REKONSTRUKCI

 

PŮDORYSY

 

Realizace koupelen

Zjistěte více o rekonstrukci bytového jádra

Náhradní ubytování

Jedinečná služba pro naše zákazníky. Po dobu rekonstrukce vás můžeme ubytovat v jednom z našich bytů. Přečtěte si více o ubytování.

Spočítejte si cenu

Spočítejte si cenu pomocí našeho kalkulátoru a zjistěte si orientační cenu rekonstrukce.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?