Přihlášení do zákaznické sekce

Návrh od architekta

Rekonstrukce bytu i realizace nových interiérů jsou významným krokem pro zajištění kvalitního bydlení, který nepodnikáme každý den. Čeká Vás nemalá investice pro zkvalitnění Vašeho života a služba bytového architekta je určena pro každého z Vás.

Architekt bude Vaším posluchačem, průvodcem a možná i učitelem, neboť mu záleží na Vašich potřebách a přáních pro vytvoření domova, ve kterém budete žít. Architekt je nezávislý a pracuje v zájmu klienta. Vytvoří kvalitní a funkční návrh tak, aby vyhovoval každodennímu provozu a splňoval požadavky současného moderního bydlení, a to s ohledem na přání a potřeby klienta. Kvalitní návrh a příprava pak šetří Váš čas, energii a v neposlední řadě i Vaše finance.

 •   Typová dispoziční řešení bytů

  Typová studie dispozičních úprav slouží pro Vaši inspiraci, a to ke zhodnocení prostorových možností, které daný byt nabízí. Tuto službu doporučujeme využít před koupí nového bytu nebo před rekonstrukcí bytu.

  Cena: 2900 Kč

 •   Individuální dispoziční řešení bytů

  Každý zákazník je jedinečný. Proto ke klientům přistupujeme individuálně a nasloucháme jejich přáním. Na základě osobní schůzky a společného rozhovoru Vám zpracujeme změnu dispozičního řešení odrážející Váš životní styl a Vaše nároky na bydlení.

  Cena: individuální

 •   Návrhy
  interiérů

  Ti z Vás, kteří touží dotáhnout návrh až do posledního detailu, mohou využít nabídky komplexního zpracování interiérů. Pomůžeme Vám vyřešit prostory nejen po stránce dispoziční, ale i materiálové a designové. Probereme s Vámi barevné řešení interiéru, poradíme s výběrem nábytku, osvětlení a doplňků.

  Cena: individuální

V čem Vám náš architekt může pomoci

 • Dispoziční řešení: celková nebo částečná změna dispozice bytu a vhodné rozmístění nábytku a zařizovacích předmětů v interiéru.

 • Návrhy interiérů: jednotlivých místností, ale i celého bytu.

 • Vizualizace: dopředu budete mít jasnou představu o budoucí podobě interiéru.

 • Barevné a materiálové řešení: barvy jsou důležité pro vytvoření harmonického prostředí. Ovlivňují lidskou psychiku a mají vliv na vnímání daného prostoru.

 • Návrhy typového i atypického nábytku: Návrh nábytku na míru pro dokonalé sladění Vašeho interiéru či pomoc při výběru vhodného katalogového nábytku a vybavení.

Svěřte se do rukou našeho architekta a dopřejte své rodině krásný domov.

 •   Konzultační služby, poradenství

  Nabízíme konzultace a poradenství v oblastech dispozičního řešení interiéru, barevného řešení interiéru, výběru vhodných materiálů či rozmístění a výběru nábytku.

  Cena: 750 Kč / hod.

 •   Autorský dozor při realizaci

  Architekt vykonává pravidelný dozor a kontrolu, aby prováděné dílo odpovídalo návrhu. Cena závisí na rozsahu zakázky a požadovaných časových nákladech.

  Cena: individuální

 
2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena Panelreko Facebook