Přihlášení do zákaznické sekce

Rekonstrukce koupelen a bytových jader

PANELREKO - jsme specialisté na kompletní rekonstrukce bytů již od roku 2001

Rekonstrukce koupelny, respektive bytového jádra, bývá zatěžkávacím obdobím pro celou rodinu, Stavební práce často probíhají za běžného provozu domácnosti, a proto děláme vše pro snížení jejich negativních dopadů na minimum. Respektujeme individuální přání zákazníka, hledáme pro něj neobvyklá řešení a zajišťujeme realizaci přestavby po technické stránce.

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech.

Zajímá vás předběžná cena rekonstrukce? Sestavte si jí v našem kalkulátoru. V případě zájmu jí společně upřesníme na první schůzce. Rádi vám poradíme s výběrem zařizovacích předmětů, Vypracujeme pro vás architektonický návrh proměny a vytvoříme její 3D realistickou vizualizaci. Postaráme se o vaší spokojenost v průběhu celé rekonstrukce.

Pojďte si domluvit nezávaznou konzultaci a přesvědčte si sami.

 

Video - rekonstrukce bytu v kostce

Udělejte si alespoň částečnou představu o naší práci a podívejte se , jak může vypadat rekonstrukce bytového jádra.

Reference z oboru

Hledáme inovativní řešení vašich požadavků. Poznejte spolupráci s námi formou fotografii a videohovorů s některými našimi klienty a vyhněte se výroku „dnes už bych to udělal jinak“. Užívejte si dlouhá léta výhod našich atypických realizací na míru, např. v podobě revolučních neviditelných revizních dvířek, skrytého větráku a dalších.

Poznejte výhody spolupráce s námi

 

Na své klienty myslíme. Navštivte nás v našem bytovém studio a využijte služeb našeho bytového architekta. I když to v případě rekonstrukce koupelny či celého jádra není nutné, máme pro vás v případě zájmu připraveno náhradní ubytování. Nabízíme nadstandardní možnosti řešení a pouze kvalitně odvedenou práci, za kterou ručíme.

REKONSTRUKCE V KLIDU = NÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ

Rekonstrukce bytových jader a koupelen běžně provádíme za plného provozu domácnosti. V Praze a Českých Budějovicích máme pro své klienty zajištěno také přechodné ubytování, které mohou v případě zájmu po dobu probíhajících stavebních úprav využít.

 

STAŇTE SE I VY NAŠIMI ZÁKAZNÍKY. NAVŠTIVTE NÁS V NAŠEM STUDIU!

Máte v úmyslu zrekonstruovat koupelnu či celé staré bytové jadro? Spolehněte se na silnou a stabilní společnost. Stavební činností se zabýváme od roku 2001. těšíme se na vaší návštěvu v Praze nebo Českých Budějovicích. Bez navýšení ceny o dopravu poskytujeme služby také pro města Plzeň, Kladno, Ml. Boleslav, Liberec, Hradec Králové, Pardubice.

Spočítejte si cenu rekonstrukce

Vyberte si typ Vašeho bytového jádra

H+kk

Typ F

Typ T

Typ E

2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena