Zadejte své klíčové slovo

Výhody rekonstrukce s PANELREKO

komplexní služby - nářadí

KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Nechte všechny starosti na nás, vezměte si třeba dovolenou a vraťte se do nového bytu. Zajišťujeme komplexní služby, tedy zednické, topenářské, elektroinstalační, truhlářské i další práce.

Tradice a více než 2000 realizací

Firmy PANELREKO vznikla již v roce 2001 a od té doby jsme realizovali více než 2000 úspěšných zakázek. Poslechněte si reakce našich zákazníků.

elektrikář zapojuje zásuvku
calculator-385506_1920

NEZÁVAZNÁ KALKULACE

Kontaktujte nás a na základě vašich požadavků pro vás vypracujeme nezávaznou kalkulaci. Vy sami se poté rozhodnete, zda si naše služby vyberete nebo ne. Vždy ji vytváříme podle vašich představ a dodržujeme cenové rozpočty.

BYTOVÉ STUDIO NA 250 METRECH

Prozkoumejte naše bytová studia ať už v Praze a Českých Budějovicíh a vyzkoušejte si posuvné dveře poličky a další vybavení bytů.

Mapa České republiky
cs90bhygny.img-nahradniUbytovani-zabehlice

NÁHRADNÍ UBYTOVÁNÍ PO DOBU REKONSTRUKCE

Během doby rekonstrukce vám zajistíme ubytování. Vlastníme byty v Praze a Českých Budějovicích, které jsou vám plně k dispozici.

NEVIDITELNÁ REVIZNÍ DVÍŘKA

Revoluční vynález firmy ZAVRZ s.r.o. dokáže důmyslně ukrýt revizní dvířka tak, že je na první pohled neodhalíte. Díky nim bude bytové jádro stylové do posledního detailu. Zakoupíte je pouze u firmy PANELREKO.

neviditelná revizní dvířka
shutterstock_224128822

KVALITNÍ ŘEMESLNÍCI

Náš team 120 řemeslníků je vám plně k službám! Přečtěte si, proč jsou tak dobří.

Kam se vydat dál?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?