Zadejte své klíčové slovo

Instalační šachta

PANELREKO = NEVIDITELNÁ DVÍŘKA

Již od roku 2002 instalujeme do všech našich realizovaných koupelen neviditelná revizní dvířka pod obklad. Ostatní následují… Naše dceřiná společnost ZAVRZ, s.r.o. je výhradním prodejcem těchto dvířek, dodáváme je do prodejny Marketis, do prodejen Ptáček, a dalších.

Těšte se na nový typ – ještě lepší, bez přísavky a s tlačným zámkem! … již brzy a jako první opět pro klienty společnosti PANELREKO! Ostatní budou následovat…

NEVIDITELNÁ DVÍŘKA – CO TO VLASTNĚ JE?

Jistě to všichni znáte. Na zadní straně WC jsou umístěna velká plechová dvířka. Jsou jistě účelná – přístup k  vodoměrům a uzávěrům je nutný. Ale ten vzhled…

Máme řešení. Dvířka jsou skryta pod obkladem, na první pohled je téměř neuvidíte. Zároveň můžou být tak velká, jak vyžaduje Vaše koupelna, nebo bytové družstvo (někdy chtějí, aby byla šachta přístupná v celé své výšce, i to umíme).

Otvírání je velice jednoduché, žádná složitá manipulace s  různými deskami.
Je to opravdu unikátní řešení a rozhodně je v  koupelnách realizovaných naší firmou najdete.

VIDEO – NEVIDITELNÁ DVÍŘKA POD OBKLAD

STAŇTE SE I VY NAŠIMI ZÁKAZNÍKY. NAVŠTIVTE NÁS V NAŠEM STUDIU!

Rekonstrukce je dlouhodobá investice a je proto velmi důležité se spolehnou na silnou a stabilní společnost. Stavební činností se zabýváme již od roku 2001. Přidejte se i vy mezi naše zákazníky. Podívejte se na zkušenosti s firmou PANELREKO.  Těšíme se na vaší návštěvu ať už v Praze nebo v Českých Budějovicích.

Kam se vydat dál?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?