Zadejte své klíčové slovo

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA PRAHA – TYP H

portfolio

Project info:

Client
Categories
Bytová jádra
Location
Surface Area:
Year Completed:
Value:

Tato rekonstrukce byla z kategorie standardních. Jednalo se o realizaci nového bytového jádra, vyštukování sousedící kuchyně a předsíně. Zároveň se stavebními úpravami byly v daných prostorách provedeny kompletně nové rozvody elektroinstalací, vodoinstalací, kanalizace a plynu.

Klient ve všech případech kladl nejvyšší požadavek na kva­litu a funkčnost. Vzhled byl až druhořadým parametrem a volba souvisela s cenou.

Rekonstrukce byla započata bouracími pracemi a odstra­něním zařizovacích předmětů, demontáží bytového jádra, odstraněním všech podlahových krytin a očištěním stěn od původních finálních povrchů. Následně probíhaly sta­vební práce, natažení nových rozvodů všech instalací. Po dokončení hrubých prací byly osazovány zařizovací před­měty. V kuchyni i předsíni byla položena nová dlažba a stěny vyštukovány a vymalovány. Na sociálním zařízení byl instalován nový obklad a dlažba. Všechny ostatní povrchy byly vyrovnány, vyštukovány a rovněž vymalovány.

Obklad byl vybrán od společnosti Rako z řady Orchidea. Ostatní výrobky a doplňky byly vybírány (pokud nám to kva­lita výrobce umožňovala) zejména od českých výrobců.

předsíni byl v původním stavu proveden policový sys­tém, který klientovi vyhovoval svojí funkčností, ale ne svým vzhledem. Byl tedy demontován a vyroben z nových desek opatřených laminem.

Původní kuchyňská linka byla před rekonstrukcí demonto­vána a uskladněna. Po dokončení rekonstrukce bytu měla být instalována zpět. Investor se rozhodl pro repasy ku­chyňské linky, takže u ní byla vyměněna čelní dvířka. Pra­covní deska byla celá srovnána a seřízena.

GALERIE

PRŮBĚH REKONSTRUKCE

 

zacatek rekonstrukce
chodba v rekonstrukci

PO REKONSTRUKCI

 

chodba po rekonstrukci
detail -modrych a bilych kachlicek
modra koupelna po dokonceni

PŮDORYSY

 

pudorys puvodniho stavu
pudorys po dokonceni rekonstrukce

Jak založit obklady?

Chcete vědět jak založit obklad ve Vaši koupelně?

Náhradní ubytování

Jedinečná služba pro naše zákazníky. Po dobu rekonstrukce vás můžeme ubytovat v jednom z našich bytů. Přečtěte si více o ubytování.

Všechny naše výhody

Spočítejte si cenu

Spočítejte si cenu pomocí našeho kalkulátoru a zjistěte si orientační cenu rekonstrukce.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?