Zadejte své klíčové slovo

REKONSTRUKCE BYTOVÉHO JÁDRA ČESKÉ BUDĚJOVICE

portfolio

Project info:

Client
Categories
Bytová jádra
Location
Surface Area:
Year Completed:
Value:

Tento klient se na nás obrátil stejně jako většina našich klientů z důvodu potřeby rekonstrukce bytového jádra. Mělo se jednatpouze o výměnu umakartového jádra za zděné příčky Ytong.

Klient už dříve řešil výměnu kuchyňské linky a kompletní výměnu podlahoviny a to jak v předsíni, tak i v kuchyni. Tímto byla rekonstrukce stížená, neboť jsme klientovi přislíbili, že plovoucí podlahu v předsíni zachováme/upravíme a kuchyňskou linku demontujeme a následně znovu namontujeme na novou stěnu.

Původní „průchozí“ jádro se vstupy z kuchyně do koupelny a z předsíně na WC si přál klient vyřešit pouze jedním vstupem z předsíně pomocí posuvných dveří do zdi a hlavně spojením WC s koupelnou. V koupelně si přál nahradit vanu sprchovým koutem.

Před samotnou rekonstrukcí jsme s klientem zvážili několik variant rozmístění sanitárních předmětů v koupelně a vybrali jsme variantu i s pračkou v koupelně. Došlo k mírnému posunutí stěn na úkor předsíně a kuchyně.Hlavní zadání klienta bylo – vytvořit funkční a kvalitní koupelnu s tlakem na úspory.Postupně jsme vybrali zařizovací předměty, obklady a dlažbu, kde se jednalo o kvalitní materiály za nižší cenu bez tlaku za akční design

Původní dlažbu a plovoucí laminovanou podlahu jsme museli před zděním pokrátit a důkladně zakrýt, aby nedošlo k poškrábaní během stavebních prací.

Následně jsme se s klientem domluvili úpravě stávající kuchyňské linky, tak abychom využili delší stěnu v kuchyni.

GALERIE

PO REKONSTRUKCI

 

Realizace koupelen

Zjistěte více o rekonstrukci bytového jádra

Náhradní ubytování

Jedinečná služba pro naše zákazníky. Po dobu rekonstrukce vás můžeme ubytovat v jednom z našich bytů. Přečtěte si více o ubytování.

Spočítejte si cenu

Spočítejte si cenu pomocí našeho kalkulátoru a zjistěte si orientační cenu rekonstrukce.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?