Zadejte své klíčové slovo

Návrh rekonstrukce koupelny a bytových jader

Poznejte svou novou koupelnu ještě před rekonstrukcí!

Jsme specialisté na rekonstrukci koupelen v panelových, cihlových i rodinných domech a neustále hledáme nová inovativní řešení. Vymyslíme i vytvoříme vám návrh bytového jádra. Dostanete od nás 3D návrh koupelny, který vám poslouží jako podklad pro rekonstrukci koupelny i toalety. Zároveň uvidíte, jak je možné realizovat přestavbu vašeho bytového jádra v panelovém i rodinném domě. Za vaší účasti vytvoříme návrh bytového jádra, díky čemu bude výsledná rekonstrukce podle vašich představ.

Domluvte si schůzku u nás v kanceláři a navrhneme pro vás novou koupelnu i přestavbu celého bytového jádra.

Při návrhu rekonstrukce bytového jádra od nás dostanete:

  • okótovaný půdorys
  • 4 pohledy ve fotografické kvalitě
  • kladečský plán obkladů a dlažeb jednotlivých ploch
  • výpis použitého materiálu

Cena návrhu koupelny včetně samostatného WC:

1.800 Kč

Toto jsou naše ukázky 3D návrhů koupelen – bytových jader:

3dnavrhy

Tyto návrhy přestavby bytového jádra odpovídají skutečnosti, kterou umíme zrealizovat. Kromě 3D návrhu koupelny a toalety od nás dostanete okótovaný půdorys, kladečský plán obkladů a dlažeb jednotlivých ploch a výpis použitého materiálu.

Při rekonstrukci koupelen v paneláku i jinde využíváme inovativní řešení. Mezi ně patří například neviditelná revizní dvířka, nebo nové trendy při zakládání obkladů. Díky tomu vaše bytové jádro bude po rekonstrukci splňovat všechny technické parametry a přitom bude zachován perfektní vzhled.

Rekonstrukce koupelny může být jen začátek

Jste s naší prací spokojeni a chcete pokračovat? Návrhem rekonstrukce bytového jádra končit nemusíme, provedeme vám rekonstrukci celého bytu – od elektroinstalací, podlah, přes štuky, dveře, až po novou kuchyň či části bytu.

O SVÉ ZÁKAZNÍKY PEČUJEME

Jsme rádi, pokud se po celou dobu spolupráce cítíte pohodlně. O vaši spokojenost se postará manažer zakázek. Provede vás celou rekonstrukcí, od první schůzky do předání stavby. Jasné zformulování vašich představ zajistí bytový architekt společně s naším 3D kresličem.

SPOLUPRÁCE S BYTOVÝM ARCHITEKTEM

Ať si vyberete některé z našich stávajících řešení, zvolíte jeho úpravu na míru nebo přijdete se zcela originální představou, můžete využít služby našeho bytového architekta. Architektonický návrh obsahuje dispoziční a prostorové řešení, materiálové a barevné řešení a zařízení vnitřním vybavením.

VNITŘNÍ VYBAVENÍ

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, díky čemuž na vaši stavbu neproniknou napodobeniny či dokonce padělky zařízení, jehož kvalitu naši dodavatelé deklarují. Na vaše přání ale použijeme či namontujeme i jiné výrobky.

KAM SE VYDAT DÁL?

Připravujete se na rekonstrukci a chcete jen poradit? Nebo už máte rekonstrukci naplánovanou, ale chcete vědět, kolik bude stát?