Přihlášení do zákaznické sekce

Návrh rekonstrukce

Úspěšná rekonstrukce začíná kvalitním návrhem. S námi máte na výběr. Shlédnete naše minulé realizace a možná zvolíte jednu z variant pro svůj byt. Nebo se jen inspirujete, sdělíte nám svou představu a my ji převedeme do architektonického návrhu. Samozřejmě doplněného 3D realistickou vizualizací. Jak může začátek naší spolupráce probíhat?

Rekonstruujete-li byt v panelovém doměRekonstruujete-li byt v panelovém domě:
  • Na společné schůzce vybereme typ vašeho panelového bytu.

  • Představíme vzorový architektonický návrh řešení jeho dispozic a vnitřního vybavení.

  • Předvedeme několik dalších variant dispozičních úprav včetně osazení vnitřním vybavením, které jsme u stejného typu bytu realizovali v minulosti.

  • V případě zájmu vypracuje náš bytový architekt zcela nový originální návrh, vč. 3D realistické vizualizace proměny, vytvořený na základě vašich přání.

  • Předešlé varianty lze samozřejmě kombinovat: tj. vyjít ze vzorového řešení (anebo některé dřívější realizace), které náš bytový architekt na míru dopracuje.

Rekonstruujete-li jiný než panelový důmRekonstruujete-li jiný než panelový dům:
  • Ze širokého portfolia našich realizací vybereme nejpodobnější typy rekonstruovaných prostor, představíme vám jejich architektonické návrhy a fotodokumentaci konečné podoby jejich ztvárnění.

  • Zpracujeme kvalitní architektonický návrh vč. 3D realistické vizualizace vašemu prostoru přesně na míru.

  O své zákazníky pečujeme

Jsme rádi, pokud se po celou dobu spolupráce cítíte pohodlně. O vaši spokojenost se postará manažer zakázek. Provede vás celou rekonstrukcí, od první schůzky do předání stavby. Jasné zformulování vašich představ zajistí bytový architekt společně s naším 3D kresličem.

  Spolupráce s bytovým architektem

Ať si vyberete některé z našich stávajících řešení, zvolíte jeho úpravu na míru nebo přijdete se zcela originální představou, můžete využít služby našeho bytového architekta. Architektonický návrh obsahuje dispoziční a prostorové řešení, materiálové a barevné řešení a zařízení vnitřním vybavením.

  Vnitřní vybavení

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, díky čemuž na vaši stavbu neproniknou napodobeniny či dokonce padělky zařízení, jehož kvalitu naši dodavatelé deklarují. Na vaše přání ale použijeme či namontujeme i jiné výrobky.

2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena Panelreko Facebook