Přihlášení do zákaznické sekce

Rozpočet rekonstrukce bytu

VYPRACOVÁNÍ NABÍDKY ZDARMA

Vaše představy a požadavky probereme na první schůzce v naší kanceláři. Připravíte-li nám podklady, rádi vám zdarma sestavíme předběžný finanční rozpočet. Pokud jeho vypracování na první schůzce nezvládneme, zašleme vám jej později, včetně zhotoveného návrhu dispozičního řešení.

 

Podklady pro rekonstrukci

Postačí nám jednoduchý plánek bytu, nakreslený od ruky a doplněný o rozměry jednotlivých místností. Náš kreslič si s ním již poradí. O plán s rozměrovými údaji můžete zkusit požádat stavební úřad či družstvo vlastníků. V případě zájmu za vás tyto podklady můžeme získat i my.

 

Konečná podoba nabídky a termín
realizace rekonstrukce bytu

Pokud vás naše předběžná cenová nabídka zaujme, osobně navštívíme prostory bytu, provedeme jeho zaměření a zpracujeme projektovou dokumentaci. Výsledkem bude konečná cena rekonstrukce a návrh termínu realizace.

 

Podpis smlouvy

Každá zakázka je ošetřena smlouvou o dílo, kde je uveden termín realizace, rozsah prací a podrobný rozpočet. Cena ve smlouvě je závazná a konečná.

 

Finanční rozpočet

Je přílohou každé námi uzavřené smlouvy a obsahuje tzv. výkaz výměr – odhadovaný soupis materiálů a prací, které budou na stavbě užity. Výkaz výměr slouží klientovi po dobu rekonstrukce jako kontrola. Pokud by byl náš odhad poddimenzován, náklady nad rámec výkazu výměr hradí naše společnost.

 
2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena Panelreko Facebook