Přihlášení do zákaznické sekce

Ceny

PANELREKO se již od svého založení v roce 2001 profiluje jako specialista na rekonstrukce bytů, nejen v panelové zástavbě.

Rekonstrukce bytu 
je nepoměrně náročnější a různorodější záležitost, než rekonstrukce samotné koupelny.

Cenu proto určíme individuálně na základě Vašich požadavků při konzultaci s jedním z našich techniků. Závisí velmi na rozsahu prováděných prací. Základem však bývá rekonstrukce koupelny (bytového jádra).

 

Zajímá Vás kolik stojí rekonstrukce koupelny? Využijte náš kalkulátor!

 

Uvádět zde cenu rekonstrukce celého bytu by mohlo být zavádějící. Pohybuje se od 200 tis. Kč až do částek okolo 1 mil. Každý má jiné nároky a každý byt je v jiném stavu a každý byt poskytuje jiné možnosti. Někdy si přímo říká o dispoziční změny, někdy jsou změny z důvodu zvoleného konstrukčního systému domu omezené. Proto je třeba, abyste se v případě zájmu domluvili na schůzce s naším technikem na tel. 602 168 459. Ten vám zdarma vypracuje rozpočet na rekonstrukci bytu přesně podle Vašich požadavků. V neposlední řadě Vám může ukázat, jak jsme právě Váš typ bytu v minulosti realizovali. V archivu máme přes 2000 realizací a nespočet nerealizovaných projektů.

STAŇTE SE I VY NAŠIMI ZÁKAZNÍKY. NAVŠTIVTE NÁS V NAŠEM STUDIU!

Rekonstrukce je dlouhodobá investice a je proto velmi důležité se spolehnout na silnou a stabilní společnost. Stavební činností se zabýváme již přes 13 let. Přidejte se i Vy mezi naše zákazníky. Podívejte se na zkušenosti s firmou PANELREKO.  Těšíme se na Vaši návštěvu ať už v Praze nebo v Českých Budějovicích.

 

2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena Panelreko Facebook