Přihlášení do zákaznické sekce

Služby - architekt

 •   Typová dispoziční řešení bytů

  Typová studie dispozičních úprav slouží pro Vaši inspiraci, a to ke zhodnocení prostorových možností, které daný byt nabízí. Tuto službu doporučujeme využít před koupí nového bytu nebo před rekonstrukcí bytu.

  Cena: 2900 Kč

 •   Individuální dispoziční řešení bytů

  Každý zákazník je jedinečný. Proto ke klientům přistupujeme individuálně a nasloucháme jejich přáním. Na základě osobní schůzky a společného rozhovoru Vám zpracujeme změnu dispozičního řešení odrážející Váš životní styl a Vaše nároky na bydlení.

  Cena:  individuální

 •   Návrhy
  interiérů

  Ti z Vás, kteří touží dotáhnout návrh až do posledního detailu, mohou využít nabídky komplexního zpracování interiérů. Pomůžeme Vám vyřešit prostory nejen po stránce dispoziční, ale i materiálové a designové. Probereme s Vámi barevné řešení interiéru, poradíme s výběrem nábytku, osvětlení a doplňků.

  Cena: individuální

 •   Konzultační služby, poradenství

  Nabízíme konzultace a poradenství v oblastech dispozičního řešení interiéru, barevného řešení interiéru, výběru vhodných materiálů či rozmístění a výběru nábytku.

  Cena: 750 Kč / hod.

 •   Autorský dozor při realizaci

  Architekt vykonává pravidelný dozor a kontrolu, aby prováděné dílo odpovídalo návrhu. Cena závisí na rozsahu zakázky a požadovaných časových nákladech.

  Cena: individuální

2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena Panelreko Facebook