Přihlášení do zákaznické sekce

PRAGOINTERIER NEW DESIGN 2011 - PANELOVÝ DŮM A BYT


napsal: Jiří Vrzal 7.4.2014

V termínu 17. - 20.2.2011 nás najdete na veletrhu, kde pro Vás budeme mít připraveno několik atrakcí. Mimo jiné možnost reálně sestavit novou koupelnu v měřítku 1:1 ještě před její stavbou!
Líbila by se Vám možnost projít se reálným modelem koupelny ještě před vybouráním té staré? Pečlivě vychytat každý centimetr prostoru, kterých v panolovém bytě nazbyt není? Zvolit správný rozměr zařizovacího předmětu, jeho umístění, vejde se Vám tam rohová vana? Atd. Na výstavě budete mít na našem stánku možnost a dále od března v našem bytovém studiu v Praze na Opatově. Přípravy jsou v plném proudu!

zpráva ze 13.2.2011

V neděli už je téměř hotovo! Stěny stojí, konstrukce je nalakovaná, simulující zařizovací předměty připravené... Zbývá vyřešit jen pár detailů. Těšíme se, až budeme moci simulovat nové koupelny u nás ve studiu a plně tak zapojit tuto pomůcku v rámci přípravy rekonstrukce. Na výstavě budeme provádět simulace koupelen pro každého, kdo o to projeví zájem a co nám budou síly stačit. Přijďte se na nás podívat a buďte jedni z prvních uživatelů!


2014 © PANELREKO s.r.o. - Všechna práva vyhrazena Panelreko Facebook